LT | Change Language: ENG

#1
4 idėjos pirmajam kartui

Kai ruošiausi pirmajai „52 kartų“ maisto fotosesijai, vis ieškojau tos ypatingos idėjos ir temos, tinkamos startui, tos, kuri geriausiai pristatys, koks tai bus projektas, kur galėčiau parodyti maistą taip, kaip dar nesu fotografavęs.

Tada gimė mintis įgyvendinti savo seną svajonę – sujungti maistą su mada ir pirmąja fotosesija per vieną personažą papasakoti vakarienės su draugais istoriją – tai, apie ką ir yra visas projektas. Šį kartą daug dėmesio skyriau aplinkai, detalėms – visai atmosferai, į kurią įsilieja maistas.

Pirmieji mano projekte atsirado Patricija ir Ali Gadžijevai, „Ali šokoladinės“ įkūrėjai. Ali buvo vienas iš pirmųjų virtuvės šefų, kurio receptai ir išradingumas įkvėpė mane patį eksperimentuoti virtuvėje. O jo desertai (kaip taip galima, Ali?) užkėlė kartelę taip aukštai, kad jei šeima nori ko nors skanaus, turiu nuolat išleisti daugiau, nes jokie kiti desertai nebeįtinka:)

O modelio patirties turinti Patricija puikiai tiko įkūnyti merginą, kuri iš pradžių kiek nuobodžaudama laukia vėluojančių draugų, tada mėgaujasi maistu, chill’ina po vakarienės ir galiausiai, vėlų vakarą, kai jau visi rengiasi išvažiuoti, prisimena, kad dar kažkur liko neparagautas desertas.

Kiekvienam patiekalui pristatyti sukūrėme unikalią pop stiliaus aplinką, parinkome šalies dizainerių rūbus ir aksesuarus, suradome estetiškas minimalistines skandinaviškas interjero ir dekoro detales (ačiū Skandiamo!). Jos iškalbingos ir simbolinės – kiekvienas, į jas įsigilinęs, gali interpretuoti vakarienės istoriją savaip.

Pirmajam šių, tik ką prasidėjusių metų savaitgaliui, Ali Gadžijevas siūlo keturis lengvai paruošiamus patiekalus: užkandį su ožkos sūriu, midijas su kario padažu, uogų gėrimą ir morenginį desertą „Pavlova“, kuris, kaip jis pats sako, yra vienas geriausių „Ali šokoladinės“ bestsellerių.

Mėgaukitės šios savaitės nuotraukomis ir receptais! Ir iki kitų, jau kitokių kartų – kelionė tik prasideda.

#1
Fotografija, idėja, stilius: Robertas Daskevičius, I4U studio
Receptai: Ali Gadžijevas, Ali šokoladinė
Modelis: Patricija Žuromskytė-Gadžijeva
Interjero detalės: Skandiamo
Rūbai ir aksesuarai: Laura Dailidėnienė (Dailidesign), D.efect, Atuko, Egzotique
Muzika: SoundCloud grojaraštis

#1 karto receptai

Atgal
DALINTIS

#1
4 idėjos pirmajam kartui