LT | Change Language: ENG

#49 Nauji pojūčiai

Manau, kad ateityje modernūs restoranai apjungs kur kas daugiau pojūčių negu tik skonio ar uoslės receptorius. Prie šių pojūčių prisijungs ir vaizdas. Todėl ir šis mano #49 kartas toks, kur patiekalus papildo projekcijos – jos tampa dar viena kūrinio lėkštėje dalimi.

Vykdamas pas šefą Saulių Šikšnį į Palangos „Vagagupės“ restoraną turėjau idėją naudoti pajūrio vaizdų projekcijas ant patiekalų, tačiau pabandžius realiai planą teko keisti ir ieškoti tokių projekcijų, kurios neužgožtų patiekalo ir leistų suprasti, kas vis dėl to yra lėkštėje. Taigi, čia ir atsakymas į dažną klausimą, ar aš visada turiu idėją fotografuodamas kartus savo projektui. Taip, turiu, tačiau neretai nutinka taip, kaip su Sauliumi – idėjos išpildymą eigoje tenka keisti tam, kad gaučiau tokį rezultatą, kurio noriu.

O šis kartas ir jo idėja man tokia, kurią ateityje dar norėčiau plėtoti daugiau. Iki atskiros didelės patiekalų nuotraukų serijos ir parodos. Apskritai, per savo projektą radau ne vieną naują idėją, kurie ateityje turi potencialo būti išplėtota iki kažko daugiau.

Taigi, naujas kartas – jūsų peržiūrai:)

#49
Fotografija ir idėja: Robertas Daskevičius
Receptai: Saulius Šikšnys restorano „Vanagupė“ šefas

#49 karto receptai

Atgal
DALINTIS

#49 Nauji pojūčiai