LT | Change Language: ENG

#46
Kalėdų magija

Šį kartą – idėja žiemiškai Kalėdinei iškylai su draugas – šaltukas apsnigtame miške, karšti garuojantys griliaus patiekalai, romantiškos lemputės ir stilingas automobilis su palapine ant stogo. Kas taip nenorėtų?:)

Iš tiesų labai norėjau dar vieno karto savo projekte su nameliu medyje. Bet tada akis užkliuvo už „Mini Couper“ ir jo palapinės ant stogo. Romantikos – lygiai tiek pat, patogumo – kur kas daugiau. Ir nuvažiuoti gali kur nori. Taip gimė naujos žiemiškos fotosesijos įkvėpimui vizija.

Ypač žiemiškus patiekalus šį kartą ant griliaus lauke paruošė Svetlana Vaganova, restorano „Habbit“ ir desertinės „Atostogos“ įkūrėja – galite drąsiai bandyti Kalėdoms ar tarpušvenčiui – tikrai nustebinsite draugus ir artimuosius puikiais skoniais ir aromatais.

Na, o pati fotosesija man buvo viena sunkiausių per visą projektą. Visų pirma, buvo tiesiog šalta. O ir laikas nebuvo mano sąjungininkas, nes nors ir buvau suplanavęs kadrus temstant, sutemo gerokai per greitai. Bet dar kartą pavyko įgyvendinti mažą svajonę viduryje miško su daug stilingų daiktų ir aksesuarų bei skaniu maistu:) Tikiuosi ir jums bus įkvėpimas, kaip praleisti laiką su draugais kitaip:)

Geros peržiūros ir Kalėdinės nuotaikos!

#46
Fotografija ir idėja: Robertas Daskevičius
Receptai: Svetlana Vaganova
Automobilis ir palapinė: „MINI Cooper Countryman“ („Krasta Auto“)
Kepsninė: „Big Green Egg Lietuva“
Dekoras: „Skandiamo“, „Skandinaviški interjerai“, „Soiree“
Įrankiai, indai: “Skandinaviški interjerai” – HAY Kitchen Market kolekcija ir restorano „Habit“

Special thanks: Audrius Solominas, Gintarė Alaburdaitė ir Karolis Žemaitis, Andželika Jokubauskaitė ir Titas Antanas Partikas

#46 karto receptai

Atgal
DALINTIS

#46
Kalėdų magija