LT | Change Language: ENG

#39
Grill party

Šį, #39 kartą, pagavom, kai dar švietė paskutinė rudeniška saulė ir aš pats dar įbridau į jūrą. Na, ji buvo ledinė:) O jūra man visada buvo labai ypatinga vieta, užburianti savo bangų mūša ir didybe. O šio karto fotosesijai pasirinkau ir labai ypatingą lietuviško pajūrio vietą – tą, kur prieš jau daug metų pirmą kartą pabučiavau savo tada dar būsimą žmoną.

Taigi, šį kartą – romantiška draugų šventė pajūryje, kur atsidurti turbūt norėtume kiekvienas. Ir visi patiekalai – nuo užkandžio iki gėrimo – ant puikaus nešiojamo (!) „Big Green Egg” griliaus, kurį galima lengvai įsidėti į bagažinę ir nusivežti, kur tik nori. Meniu draugams šį kartą sukūrė griliaus patiekalus ypač mėgstantis ruošti Berdardas Anužis iš Palangos restorano “Onore”.

Fotografavome pajūryje beveik visą dieną, o juokingiausia turbūt buvo tada, kai pro šalį ėję žmonės pasiteiravo, ar kartais ne „Roberto receptus“ čia darome. Na, taip, tam tikra prasme – Roberto receptus:)

Taigi, jūsų dėmesiui, #39 kartas. Prisiminkite tik ką prabėgusią vasarą ir pasvajokite apie tą, kuri – nespėsite apsižiūrėti – ir vėl ateis. Tada beliks supakuoti grilių į bagažinę ir pakartoti tokį pat nuotykį su savo draugais.

#39
Idėja ir fotografija: Robertas Daskevičius
Receptai: Bernardas Anužis restoranas “Onorė”
Kepsninė: „Big Green Egg Lietuva“
Įrankiai: „Cutipol“
Dekoras: „Soiree“, „Choco.lt“, „Valdasstudio“
Special thanks: Audrius Solominas

#39 karto receptai

Atgal
DALINTIS

#39
Grill party