LT | Change Language: ENG

#36
Vestuvių pasaka

Jei reikėtų išrinkti šventę, kur susirenka didžiausias būrys draugų, turbūt be abejonės tai būtų vestuvės. Todėl šis #36 mano projekto kartas skirtas vestuvių vakaro įkvėpimui. Nuo vietos iki dekoro, nuo gėlių iki stalo įrankių ir indų, nuo koncepcijos iki patiekalų – idėjų čia rasite viskam. Tad kviečiu pasižvalgyti po itin romantišką kartą, kurį fotografavau paskutinėmis šiltomis rugsėjo dienomis, kai dar švietė saulė ir miškai dar buvo žali žali. Tikiuosi, ne vieną, belaukiantį savo didžiosios šventės, šis kartas įkvėps ir suteiks naujų idėjų.

Šio karto patiekalai – šefo Jevgenij Volkov iš „Apvalaus stalo klubo“ kūrinys. Visur šiek tiek miško skonio ir pagaminta tiems, kurį dievina grilių – čia ruošta viskas nuo užkandžio iki deserto.

Prie šio karto tikriausiai teko sutelkti bene didžiausias pajėgas ir į mišką (kur, pasirodo, mane fotografuojantį matė daugybė draugų ir pažįstamų) teko važiuoti ne šiaip mašina, bet visu didžiuliu autobusiuku.

Visų pirma, didžiausias ačiū projekto draugams Big Green Egg Lietuva, kurių puikioje kepsninėje ruošti visi šio karto patiekalai. Cutipol – už prašmatnius dieną prieš fotosesiją mane iš pačios Portugalijos pasiekusius įrankius. BoConcept – už minimalistinį interjerą, kurį perkėliau į mišką. Soiree – už pačias nerealiausias gėles nuotakos rankose ir ant stalo. Choco.lt – už romantiškas lemputes, Valdasstudio – už rankų darbo indus, Bruknės vestuvės – už miško tematikos stalo dekorą ir nerealų geranoriškumą per visą fotosesiją, Robert Kalinkin – už stilingą jaunosios apdarą, E&M TIES Gentlemen store – už jaunikio aksesuarus, Julijai Estko – už make up:) Ir, kaip ten sakome, last but not least, be galo didelis dėkui Audriui Solominui už visą pagalbą!

#36
Idėja ir fotografija: Robertas Daskevičius
Receptai: Jevgenijus Volkovas restoranas “Apvalaus stalo klubas”
Kepsninė: „Big Green Egg Lietuva“
Įrankiai: „Cutipol“
Dekoras: „BoConcept“, „Soiree“, „Choco.lt“, „Valdasstudio“ „Bruknės vestuvės“
Nuotakos rūbai ir jaunikio aksesuarai: Robert Kalinkin, „E&M TIES Gentlemen store“
Modeliai: Aistis Vyšniauskas ir Gerda Vaičiūtė
Makiažas ir šukuosena: Julija Estko
Special thanks: Audrius Solominas

#36 karto receptai

Atgal
DALINTIS

#36
Vestuvių pasaka