LT | Change Language: ENG

#35
Daugiau nei

Šis, #35 kartas, skirtas kilniam tikslui ir restorano „Trinity“ pirmąjį spalio sekmadienį organizuojam renginiui „More than brunch“. „More than brunch“ – tai ilgieji pusryčiai, kurių metu visos gautos lėšos bus skiriamos VU Santarų klinikų Vaikų onkologijos skyriaus palatų remontui. Apsilankyti šiame brunch’e, papusryčiauti ir tuo pačiu paaukoti geram tikslui galite ir jūs!

O šio karto maisto nuotraukų idėja atkeliavo iš prisiminimų. Atsimenate savo vaikystę, kai būdavo taip smagu apipiešti savo ranką ant švaraus popieriaus lapo ar išmarginus ją visą dažais atspausti spalvotą antspaudą? Tokių prisiminimų įkvėpti ir sukūrėme visą specialią renginiui „More than brunch’ skirtą nuotraukų seriją su maistu ir 8 renginyje dalyvaujančiais šefais (jas galėsite pamatyti vėliau), tokia pat idėją pratęsiau ir kurdamas #35 kartą su šefu Evaldu Kizeliu.

O ir jo patiekalai – kupini atsiminimų: juk tikrai pamenate ežiukus, slyvų kompotą, keptą varškės sūrį, kisielių. Nepamirštamų patiekalų šiuolaikinės interpretacijos – šiame karte.

#35
Fotografija: Robertas Daskevičius
Idėja: Dalius Aleksiejevas (Trinity)
Receptai: Evaldas Kizelis šefas

#35 karto receptai

Atgal
DALINTIS

#35
Daugiau nei