LT | Change Language: ENG

#24
Tūkstantis ir viena žalia spalva

#24
Tūkstantis ir viena žalia spalva

Joninių proga – #24 kartas su lietuviškos virtuvės guru ir nenuilstančiu propaguotoju Justinu Misiumi iš restorano „Sweet root“. Vasariškas kartas su daug žalios spalvos atspalvių ir daugybe įkvėpimo lietuviškų miškų ir laukų žolelių mylėtojams – kaip, kur ir kada vietines žoleles pritaikyti patiekaluose.

Į šį kartą patariu žiūrėti kaip į naujų idėjų šaltinį – veikiausiai tik patyrę virtuvės ekspertai pagamins draugams visą Justino siūlomą patiekalą nuo A iki Z, tačiau pagaminti vieną ar kitą jo dalį ir kūrybiškai pritaikyti – kodėl gi ne? Pavyzdžiui, pats tikrai išmėginsiu dilgėlių ir garšvų užtepą ir padažą eršketui ar lazdynų riešutų pieną prie deserto. Tad grožėkitės nuotraukomis ir ieškokite receptuose naujų idėjų, kaip paįvairinti vakarienes draugams dar nematytais ir negirdėtais pagardais, kurių ingredientų dažnai galėsite prisirinkti čia pat – vasariškoje pievoje ar miške.

#24
Fotografija: Robertas Daskevičius
Receptai: Justinas Misius

#24 karto receptai

Ingredientai GRIKIAMS 400 g grikių 20 g sviesto Daržovių sultinio arba vandens Druskos 40 g saulėgrąžų     SAULĖGRĄŽŲ PADAŽUI Saulėgrąžų Daržovių sultinio arba vandens Druskos     VYŠNIŲ ACTO …

Back
SHARE

#24
Tūkstantis ir viena žalia spalva